Jump to content
Un nou server de SA:MP tocmai sa deschis, va asteptam in numar cat mai mare suntem in cautare de staff. DNS: RPG.DISTRICTH.RO IP: 89.34.25.62:7777 Panel: Districth.ro/panel. ×
Un nou server de SA:MP tocmai sa deschis, va asteptam in numar cat mai mare suntem in cautare de staff. DNS: RPG.DISTRICTH.RO IP: 89.34.25.62:7777 Panel: Districth.ro/panel.
Sign in to follow this  
gab

[CS 1.6] Cerere unban  "gab"

Recommended Posts

૱  Nick în joc : cLb^gab^

૱  Adminul care te-a banat :  Nu imi scrie in consola, presupun ca un admin pe nume Fullserver

૱  Cat timp ai luat ban: Permanent
     ૱  Data si ora banului : 26/03/2020 in jurul orei 17 30- 17 50

૱  Ip-ul pe care ai fost banat : 82.77.80.163

૱  SteamID-ul pe care ai fost banat : STEAM_0:1:126909209

૱  De ce ti-am da unban? :  Nu stiu sincer, nu am motiv in consola nimic. Presupun ca trebuie sa va dau dovezi dupa war asa ca aici aveti WG : https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1920275  si DEMO : https://www72.zippyshare.com/v/WtsaVho1/file.html

Dupa cum ti am zis ,  am dat un ban pe un motiv si nu numai , am spus de la inceputul meciului ca daca sunteti toxici cu noi  veti primi ban 5 minute ( am dat perm din greseala l-am scos imediat dupa ) .

Un meci de mix ar trebui sa fie tratat ca atare , cu respect si cu stima nu sa ne injuram intre noi ca nu mi-se pare ok , v-am zis sa ne dati demo / wargods si dupa parerea mea nu ati vrut sa mai colaborati cu noi adica ( ne luati la misto in continuare si dupa parerea mea v-am dat ban ) .

Sper ca subiectul sa fie incheiat , astept raspunsul lui lexzor :)

Nu te-am luat la misto, nu ti-am spus nimic, faptul ca unul dintre colegii mei a fost toxic nu iti asigura dreptul de a da ban la toti dupa parerea mea, nici macar nu ne-ai dat drept de apel pe server. Referitor la ban, nu cred ca dai comanda de ban din "GRESEALA" la toti permanent, adica la unu mai inteleg in loc de 5 minute ii dai 0 minute permanent, dar la toti, unul dupa altul.

Aici ai dreptate am gresit imi asum , dar totusi nu mi-se pare corect ce ati facut , dupa cum am zis v-am dat unban imediat dupa ce am realizat ca am dat perm.

7 minutes ago, gab said:

Nu te-am luat la misto, nu ti-am spus nimic, faptul ca unul dintre colegii mei a fost toxic nu iti asigura dreptul de a da ban la toti dupa parerea mea, nici macar nu ne-ai dat drept de apel pe server. Referitor la ban, nu cred ca dai comanda de ban din "GRESEALA" la toti permanent, adica la unu mai inteleg in loc de 5 minute ii dai 0 minute permanent, dar la toti, unul dupa altul.

Apropo ,  am zis ca daca sunteti toxici se anuleaza meciu' si ca va vom da ban 5 m pentru jigniri / insulte staff

Vreau dovada cu insultele te rog frumos din partea mea. N-am nimic cu tine, ai gresit, mi s-a parut un pic exagerat ce ai facut atata tot. Astept raspuns de la cineva cu grad mai mare.

Eu nu stau sa ma uit prin tot demo-ul dupa ceva ce "presupui" ca am facut, astept poze cu injuriile mele, adresate tie/colegilor tai.

Am inteles ce s-a intamplat, iar daca este  adevarat ca ati injurat sau ati avut comportament de grota dupa meci banul a fost dat pe buna dreptate. Cat despre faptul ca a banat toata echipa permanent nu cred ca a fost o greseala si va primi un warn pentru abuz de comenzi. Chiar daca unul din echipa a injurat sau 2, nu trebuie banata toata echipa.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...